Streaming

ORGANIZACJA I PRODUKCJA TRANSMISJI LIVESTREAM NA YOUTUBE / REJESTROWANIE

Świadczę usługi organizacji transmisji małych live eventów na youtube na terenie Trójmiasta. Niezależnie czy potrzebujesz prostego streamingu live z jednej swojej kamery, czy chcesz użyć dwóch kamer i mikrofonu wraz z oświetleniem – dobrze trafiłeś. Poniżej przedstawiam opcje transmisji dostosowane do budżetu i Twoich potrzeb.

Oferta idealna na małe występy artystyczne, śluby, chrzciny, komunie, przedstawienia szkolne, przedszkolne czy w żłobkach – świetna pamiątka zarejestrowana w formie cyfrowej, nagrana jednym ciągiem, bez ingerencji w treść – nie edytuję i nie obrabiam filmów. Zamiast zapraszać tylko kilkunastu ludzi – zaproś wszystkich na swój kanał na youtube.

Posiadam całe zaplecze techniczne pozwalające na transmisję on-line – dwie identyczne kamery FullHD Panasonic i dwa mikrofony: pojemnościowy oraz dynamiczny; wraz z mikserem i oświetleniem. Posiadam również pełne okablowanie na niemalże wszystkie możliwości.

Transmisja jest realizowana w rozdzielczości FullHD – 1920x1080p przy 30 klatkach na sekundę. Przy słabej prędkości internetu w danym miejscu można zmniejszyć rozdzielczość do HD – 1280×720@30fps lub zmniejszyć bitrate – domyślnie używam 4500bps.

MiniMidiMax
Opisklient posiada swój aparat lub kamerę
i chce przeprowadzić transmisję live jak najniższym kosztem,
ale potrzebuje obsługi
klient chce przeprowadzić
profesjonalną transmisję małego eventu
na jedną kamerę
klient chce przeprowadzić
profesjonlaną transmisję
średniego eventu na dwie kamery.
idealne na śluby, chrzciny, komunie.
Kamery1 kamera klienta1 kamera FullHD2 kamery FullHD
Audiozapewnia zamawiający1 mikrofon pojemnościowy lub dynamiczny1 mikrofon pojemnościowy lub/i dynamiczny
Sprzęt dodatkowy1 mikser dźwięku (wejście 2x XLR Phantom/analog + 2x analog)1 mikser dźwięku (wejście 2x XLR Phantom/analog + 2x analog)mikser dźwięku (wejście 2x XLR Phantom/analog + 2x analog)
Internet LTE Orangezapewnia wykonawcazapewnia wykonawcazapewnia wykonawca
Cena (do 2 godz.) (netto)300 zł450 zł600 zł

Doświetlenie: płatne dodatkowo 50zł – max dwa statywy oświetleniowe LED 50-150W na stronę.

Każde wydarzenie nagrywam, dla każdego odbiorcy generuję indywidualny link do ściągnięcia pliku mp4 (zabezpieczone hasłem). Nagranie znajduje się tylko i wyłącznie na moim prywatnym dysku, jest zabezpieczone. Okres przechowywania: 1 rok lub do uzgodnienia.

Uwaga. Przy transmisji poprzez sieć komórkową mogą nastąpić zakłócenia czy buforowanie lub przerywanie strumienia spowodowane spadkami prędkości połączenia z masztem BTS (przeciążenie stacji, awaria, konserwacja). Korzystam z LTE Orange, nie zawsze sygnał jest idealny, mogą wystąpić wahania stabilności połączenia, na co nie mam wpływu. Dlatego rekomendowane jest użycie połączenia kablowego z internetem z prędkością upload nie mniejszą niż 5Mbs. Godzina transmisji w FullHD to ok. 2 GB danych.

Kilka przykładowych zdjęć z transmisji: